Диетите го оштетуваат мозокот
Арс Ламина

Диетите го оштетуваат мозокот

Шифра на артикл: 001250
ISBN: 9786082296906
Код на производителот: 1250
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали слабите луѓе се посреќни, попаметни или поуспешни од дебелите? Не, веројатно не се. Со сигурност го знаеме само тоа дека тие полесно се провлекуваат низ тесните премини.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги за подарок
Автор Бредли Тревор Грив
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници133

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane, John Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
169 МКД
2,73 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB