Живот
Издавачки центар ТРИ

Живот

Шифра на артикл: 001323
Баркод: 9786082305219
Код на производителот: 1323
Автор: Лујза Хеј
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
4,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
жживот осврт кон вашиот жживотен пат е длабоко медитативна инспиративна и над сè возбудлива книга полна со оптимизам. Таа ќе ви помогне да препознаете и да решите многу значајни прашања со кои се среќавате на својот жживотен пат. Како и секогаш Лујза Хеј се занимава со најважните теми – детството и растењето себеприфањето врските работата здравјето духовноста стареењето смртта... Искрено човечки и со едноставни зборови таа ви помага на најдобар начин да се соочите со проблемите стравовите и предизвиците низ кои секојдневно поминувате и ви нуди ефикасни решенија за нивно надминување. Без оглед на тоа со какви пречки се соочувате на својот жживотен пат, Лујза Хеј постојано ве потсетува дека величествениот, вошитувачки, на моменти застрашувачки или комичен феномен што ќе го искусите од мигот на раѓањето до мигот на заминувањето од оваа наша прекрасна планета, е всушност жживотОТ. Уживајте во неговото чудо!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Лујза Хеј
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници189

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB