Како да се сака
Издавачки центар ТРИ

Како да се сака

Шифра на артикл: 002460
Баркод: 9786082304106
Код на производителот: 2460
Автор: Ошо
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
што е лјубовта? Во своето длабоко, провокативно дело, Ошо – еден од најреволуционерните мислители на своето време – ги предизвикува традиционалните сфаќања и ни ја отвора можноста за една природна лјубов, ослободена од посесивност и лјубомора. Со својата карактеристична мудрост, благиот хумор и разбирањето, Ошо нè поттикнува да му се спротивставиме на магичниот круг на нездрави врски што го создаваме учејќи од другите и одново да го откриеме значењето на лјубовта во себе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Ошо
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници219

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB