Петте јазици на љубовта : како да му ја искажете својата искрена посветеност на партнерот
Издавачки центар ТРИ

Петте јазици на љубовта : како да му ја искажете својата искрена посветеност на партнерот

Шифра на артикл: 002830
ISBN: 9786082304946
Код на производителот: 2830
Автор: Гари Чепмен
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
човек лесно се влјубува. Но да се одржи лјубовта – тоа е вистинскиот предизвик. Која е формулата за среќна врска откако ќе помине лјубовниот занес? Во Петте јазици на лјубовта, бестселер број 1 според њујорк тајмс, брачниот советник д-р чепмен ви ја открива тајната за заемно разбирање што преобрази милиони двојки во светот. Во својот практичен и прониклив водич за долговечна лјубов, тој нè тера да се прашаме што бараме еден од друг, ни покажува како да го научиме јазикот на лјубовта на партнерот и ни ја открива моќта на вистинските зборови и дела. Без оглед на тоа дали врската ни цути или ни се распаѓа, проверениот пристап на д-р чепмен ќе ни помогне да доживееме подлабока и побогата интимност со партнерот. А за тоа треба само да го научиме јазикот на лјубовта.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Гари Чепмен
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB