Е, баш ме заболе
Арс Ламина

Е, баш ме заболе

Шифра на артикл: 005919
Баркод: 005919ART
Код на производителот: 5919
Автор: Марк Менсон
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа книга-водиcх за самопомош, што дефинира една cела генераcија, авторот, кој е суперyвезда во блогерските кругови, не не замајува со глупости од типот дека треба постојано да се обидуваме да бидеме позитивни, за навистина да станеме подобри и посреќни луѓе. Веќе со деcении ни се сервира тезата дека позитивното мислење е она клуcхното што води кон среќен и исполнет жживот. Но, Марк Менсон вели: Море кој ја врти позитивноста. Да бидеме искрени - нештата се зафркнати, но немаме друг избор освен да живееме со нив онакви какви што се. На неговиот многу популарен блог на интернет, Менсон ниту ја бојадисува стварноста во розово, ниту ја заобиколува. Тој ги изложува работите токму онакви какви што се, што е една вистинска доза необработена, свежа и искрена вистина - нешто што денес навистина ни недостига.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Марк Менсон
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници208

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB