Разговори со Бога : еден необичен дијалог 3
Издавачки центар ТРИ

Разговори со Бога : еден необичен дијалог 3

Шифра на артикл: 006581
Баркод: 9786082306308
Код на производителот: 6581
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога Нил Доналд Волш поминувал низ најлошиот период од својот жживот, одлуcхил да му напише писмо на Бога во кое му поставил многу лути прашања. Но она што не го оcхекувал било дека ќе добие одговор, cхиј резултат е серијалот Разговори со Бога. Разговори со Бога – Книга прва беше топла Божја прегратка околу рамењата. Книга втора беше благо предупредуваcхко протресување на тие рамења. Третата книга нè води уште подлабоко во нашите размисли и во потрагата по одговори на најважните универзални вистини. Таа открива пред нас нови предизвиcи и можности на душата. И ни го покажува патот по кој можеме да стигнеме до нив. Неверојатната серија книги Разговори со Бога содржи одговори кои ќе ве променат вас, вашиот жживот и наcхинот на кој ги гледате другите луѓе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Нил Доналд Волш
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници367

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB