Само-анализа : едноставна книга за самопомош, со тестови и процеси базирани врз откритијата содржани во книгата Дијанетика

Само-анализа : едноставна книга за самопомош, со тестови и процеси базирани врз откритијата содржани во книгата Дијанетика

Шифра на артикл: 005149
ISBN: 9788776888084
Код на производителот: 5149
Достапно веднаш
0 МКД
750 МКД
750 МКД
12,14 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Л. Рон Хабард
Издавач Друштво за применета филозофија
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници371

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB