Тајните на флертот : приказните на македонските
Култура

Тајните на флертот : приказните на македонските "играчи"

Шифра на артикл: 008077
Баркод: 9789989329142
Код на производителот: 8077
Достапно веднаш
0 МКД
299 МКД
299 МКД
4,84 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Фројд при крајот на својот жживот има кажано дека најголемото прашање на кое не можел да најде одговор е што сакаат жените. Но, Фројд погрешно го поставил прашањето. Не е битно што сакаат жените, туку на што реагираат... Книга која ќе разбие многу илузии и ќе ви прикаже еден нов поглед кон заведувањето и лјубовта. Книга за тајниот јазик на флертот и за приказните на неколку македонски „играcхи”.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Александар М.
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници228

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB