Атомски навики
Антолог

Атомски навики

Шифра на артикл: 010988
ISBN: 9786082433431
Код на производителот: 10988
Автор: Џејмс Клир
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали тешко ги менувате своите навики? Ако е така, проблемот не сте вие. Проблемот е во вашиот систем. Лошите навики се повторуваат одново и одново, не затоа што вие не сакате да се промените, туку затоа што имате погрешен систем за промена. Оваа книга содржи проверен и докажан систем, кој може да ве издигне до нови висоcхини. ќе науcхите како: • да најдете време за нови навикич • да го надминете недостигот на мотиваcија и на волјач • да ја промените својата околина за да бидете поуспешнич • да се вратите на патот кога ќе скршнете од курсотч • и уште многу нешта… „Атомски навики“ ќе го преобликуваат наcхинот на кој размислувате за успехот и за напредокот и ќе ви ги дадат потребните алатки и стратегии за трансформаcија на вашите навики – сеедно дали сте тим што сака да освои првенство, компанија што се стреми да се издигне над конкуренcијата или едноставно поединеc што сака да престане да пуши, да
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Џејмс Клир
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници320

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB