Внатрешната свет
Ѓурѓа

Внатрешната свет

Шифра на артикл: 096307
ISBN: 978-608-201-478-4
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Внатрешната свест е уште една од низата извонредни книги од Аткинсон во која ќе прочитате за менталните феномени, интуицијата, промисленоста и, воопшто, за внатрешните мисли, кои играат најважна улога во менталната слика на секој поединец. Не можете да ја промените природата на мислата, но можете да управувате со нејзиното кормило. Она што ви зборува сте вие самите, затоа не затворајте ја вратата на вашиот ум пред тоа. Дозволете ѝ на светлината во вас да ги испрати своите зраци во вашата свест за да ви го осветли и јасно да ви го покаже патот по кој мора да чекорат вашите нозе. Преземете одговорност и покажете ја вашата надмоќност!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Вилијам Вокер Аткинсон
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници112
Димензија12,5 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB