Бебето на Бриџит Џонс
Арс Ламина

Бебето на Бриџит Џонс

Шифра на артикл: 003506
Баркод: 9786082477770
Код на производителот: 3506
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
замислувала цел жживот. Во текот на бременоста се соочува со безброј сплетки, неверојатни моменти и хаос при прегледите на ултразвук и вежбите за подготовка за породување, но никогаш не ја напушта желбата за печени компири со рендано сирење. А сепак, клучното и најнепријатно прашање што станува белег целата бременост е – кој е таткото? Бридјит не би била Бридјит ако не нè насмее до солзи со сето она што и се случува, сета романтика, радост и очај, каде што секогаш на крајот нештата завршуваат на убав начин што предизвикува пријатни и позитивни чувства. „Суштината на ликот на Бридјит Дјонс е во јазот помеѓу она што би требало да бидеме и она што навистина сме. Сега, во текот на бременоста полна со изненадувања, Бридјит ја открива разликата помеѓу тоа каков жживот очекуваме и каков е жживотот во реалноста кога стануваме свесни дека ќе имаме бебе“, Хелен Филдинг.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Хелен Филдинг
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB