Деца цветови 2
Арс Ламина

Деца цветови 2

Шифра на артикл: 002095
ISBN: 9786082473383
Код на производителот: 2095
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Деца-цветови“ е збирка од кратки детски песни за цвеќињата што цутат во текот на целата година, од која децата ќе научат разни нешта за најубавите растенија во природата. Секоја илустрација е половина цвеќе и половина дете, што преставува забавен начин децата да се препознаат себеси во светот на природата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Елизабет Гордон
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB