Македонски јазик 3 : вежбанка
Арс Ламина

Македонски јазик 3 : вежбанка

Шифра на артикл: 060714
ISBN: 9786082676586
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вежбанката има за цел да му помогне на наставникот за поефикасна реализација на наставните содржини по македонки јазик,на ученикот,низ игровни активности,полесно да ги постигне очекуваните резултати поставени во програмата,а на родителите да го следат напредокот на своето дете.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Трето одделение
Автор Владанка Д. Урошева, Наташа Тодоровска
Издавач Арс Ламина
Училишна година Трето одделение
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници88

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.21 MB