Експресионизмот во македонската ликовна уметност : сликарство, скулптура, цртеж, графика и нови медиуми
Кродо

Експресионизмот во македонската ликовна уметност : сликарство, скулптура, цртеж, графика и нови медиуми

Шифра на артикл: 009923
ISBN: 9786086519391
Код на производителот: 9923
Достапно веднаш
0 МКД
945 МКД
945 МКД
15,29 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметност, мода и изработки
Автор Љубен Пауновски
Издавач Кродо
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници220

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Roy Thomas
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Valerie Steele
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : SendPoints
1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Éric Pujalet-Plaà
2.499 МКД
40,44 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Swapnaa Tamhane
3.399 МКД
55,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Chantel Prod'Hom
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jessica Ward
2.399 МКД
38,82 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Kevyn Aucoin
1.299 МКД
21,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB