Како се цртаат животните од цртаните филмови
Икона

Како се цртаат животните од цртаните филмови

Шифра на артикл: 010705
ISBN: 9789989228001
Код на производителот: 10705
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кучиња и мачки, лавови и тигри и сите други животни од цртаните филмови се најомилени меѓу луѓето и се најзабавни за цртање. Сега, секогаш популарниот Кристофер Харт ви ги нуди најдобрите трикови за креирање на неопходни суштества од репертоарот на цртачот – за стрипови, анимација, илустрација и сите други видови на цртанофилмска креативност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметност, мода и изработки
Автор Кристофер Харт
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2004
Број на страници144

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : SendPoints
1.799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Chantel Prod'Hom
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Kevyn Aucoin
1.299 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB