Како да станам моден дизајнер?
Арс Ламина

Како да станам моден дизајнер?

Шифра на артикл: 012421
Баркод: 9786082597423
Код на производителот: 12421
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа е книга што излегува во пресрет на вашата фантазија и на елбата сериозно да се занимавате со модата како мошне креативна применета уметност. Во неа ќе најдете поддршка и насоки од вистинска професионалка со долгогодишно искуство во оваа област, што ќе ви помогнат да го доразвиете вашиот талент и да си ги остварите замислите. Нејзиното мото гласи: „Низ посветена работа - најдете си го својот пат и местото во светот на модата!“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметност, мода и изработки
Автор Зорка Тодорова Младеновиќ
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Julius Wiedemann
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Andreas Marks
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jamie Hewlett
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Dian Hanson
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Valerie Steele
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : SendPoints
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Éric Pujalet-Plaà
Цена 2.499 МКД
40,44 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Schouwenberg
Цена 4.099 МКД
66,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Swapnaa Tamhane
Цена 3.399 МКД
55,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB