Како стекнав трајно здравје
Издавачки центар ТРИ

Како стекнав трајно здравје

Шифра на артикл: 096174
ISBN: 9786082309811
Автор: Маја Волк
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Страница полна со здравје, и физичко и духовно, со спокој и душевен мир. Маја Волк е жената која не се плаши од животот и која ја најде формулата за победа на болеста со помош на природата. Иако работи како сценаристка, музичарка и професорка, оваа книга ја посветува на здравјето отворено раскажувајќи како таа го победи ракот. Тргнувајќи од своето секојдневие, со своите совети и охрабрувања, таа успеа да го смени и секојдневието на многумина. Промените што се случуваат внатре се видливи и надвор. Книга што ќе ве инспирира како да се изборите за себе враќајќи им се на корените.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Маја Волк
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 22%
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
21,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB