Жени, храна и хормони
Арс Ламина

Жени, храна и хормони

Шифра на артикл: 060505
ISBN: 9786082678276
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Четиринеделен план за постигнување хормонален баланс, да изгубите тежина и за да се почуствувате повторно свои. Повеќето диететски програми се создадени од мажи за мажи, но телото на жените не функционира на ист начин. Овие популарни програми, всушност можат дури и да им го отежнат слабеењето на жените, бидејќи можат да направат хаос на сложениот и нежен хормонален систем на жената. Д-р Сара Готфрид ја има поминато својата кариера демистифицирајќи ги хормоните и помагајќи им на пациентите да го подобрат своето здравје со помош на персонализирани медицински третмани. Во своето дело Жени, храна и хормони, д-р Готфрид претставува револуционерен нов план со чија помош на жените им се дава можност да ги избалансираат нивните хормони и да го изгубат вишокот килограми за да почнат да се чувствуваат подобро.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Д-р Сара Готфрид
Издавач Арс Ламина
Боја Зелена
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници302

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габор Мате
440 МКД
7,12 EUR
Заштеда 20%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Danielle North
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
21,02 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB