Уметноста на живеењето
Ѓурѓа

Уметноста на живеењето

Шифра на артикл: 094181
Баркод: 9786082013381
Автор: Ела Вилкокс
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На секои илјадници луѓе кои живеат на оваа земја не повеќе од еден е жив. Оној кој е навистина жив, спознава дека деновите се премногу кратки за сите прекрасни истражувања што животот му ги нуди во трите светови на повратникот и инспирираниот авантурист. Животот е за него непрекината авантура, отворена глетка со можности за задоволство и достигнувања на секој чекор. Гледа дека е еден мал дел од вечноста и знае дека во него лежи сета моќ и можности кои се прикриени во Универзумот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Ела Вилкокс
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници184
Димензија21

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB