Sudoku : 6x6
Арс Ламина

Sudoku : 6x6

Шифра на артикл: 000477
ISBN: 9786082474397
Код на производителот: 477
Автор: Biljana Cërvenkovska
Достапно веднаш
0 МКД
68 МКД
68 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
* За развој на логичките капацитети и способности кај децата * За јакнење на концетрацијата * За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност * Учење математика на забавен начин
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Автор Biljana Cërvenkovska
Издавач Арс Ламина
Јазик Албански
Година на објавување2016
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB