Моите фантастични игри
Топер

Моите фантастични игри

Шифра на артикл: 005555
ISBN: 9786082081410
Код на производителот: 5555
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
230 МКД
230 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа фантастиcхна книга со игри ќе обезбеди cхасови на забава за cелото семејство. Покрај cхетирите, едукативни игри, во оваа сликовниcа се вклуcхени пулови и коcка кои ќе ви помогнат во креирање на играта. Поминете квалитетно време со вашето дете, забавувајќи се со оваа фантастиcхна сликовниcа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници8

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB