Голема книга на тестови (4-5 години)
Топер

Голема книга на тестови (4-5 години)

Шифра на артикл: 005557
ISBN: 9786082080826
Код на производителот: 5557
Издавач: Топер
Достапно веднаш
0 МКД
168 МКД
168 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Најкомплетен зборник на тестови, задаcхи разработени од професионални педагози и психолози. Со помош на овие тестови вие лесно ќе го определите нживото на знаење на вашето дете. Доколку резултатите од тестирањето не се доволно високи постојат дополнителни вежби од секоја област за да се науcхат предвидените работи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2010
Број на страници111

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB