Вратите на перцепцијата ; Рај и пекол
Икона

Вратите на перцепцијата ; Рај и пекол

Шифра на артикл: 010708
ISBN: 9786082210322
Код на производителот: 10708
Достапно веднаш
0 МКД
449 МКД
449 МКД
7,27 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Фактите не престануваат да постојат бидејќи се игнорираат Ќе ја дознаете вистината и вистината ќе ве направи лути По тишината она што доаѓа најблиску до изразување на неискажливото е музиката Но, не сакам комфор. Сакам Бог, сакам поезија, сакам вистинска опасност, сакам слобода, сакам добрина, Сакам грев Сакам да знам што е страст. Сакам да чувствувам нешто силно. Сакав да го променам светот. Но, сфатив дека единствено нешто што може да се увери во менување сум јас самиот
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија и светоглед
Автор Алдус Хаксли
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници176

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Демостен
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sir Isaac Newton
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB