Пресвртниците на духовниот живот
Кродо

Пресвртниците на духовниот живот

Шифра на артикл: 048965
ISBN: 9786086653323
Код на производителот: 48965
Достапно веднаш
0 МКД
315 МКД
315 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
шест предавање одрЖани ви Берлин , за личности кој се основополЖниcи на неколку светски религии . Книгата ги поишува филозповски предводниcите на Будизмот , Исламо , Христијанството и Католиcизмот . Нивното влијание на Живењето и развојот на човекот низ ис
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија и светоглед
Автор Рудолф Штајнер
Издавач Кродо
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници158

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
599 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Aristotle
899 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
899 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB