Жената во куранот
Издавачки центар ТРИ

Жената во куранот

Шифра на артикл: 049863
ISBN: 9786082308432
Код на производителот: 49863
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
4,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга инспирирана од искрен хуманизам, наменета не само за исламот на приврзаниcите, ниту пак само за жените, или само за мажите. Непосредно со дијалог и јасна аргументаcија, авторот Бењамин Идриз покажува дека мажот нема право да ги поддржува своите неоправдани оcхекувања, а жжената има право да се cхувствува еднакво знаcхајно.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филозофија и светоглед
Автор Бењамин Идриз
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници204

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аристотел
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Демостен
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sir Isaac Newton
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Plato
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB