Најдоброто од македонската кујна : 125 едноставни и вкусни традиционални рецепти
Арс Ламина

Најдоброто од македонската кујна : 125 едноставни и вкусни традиционални рецепти

Шифра на артикл: 006580
ISBN: 9786082593593
Код на производителот: 6580
Достапно веднаш
0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
19,42 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Храната е таа што ги спојува луѓето околу трпезата. Низ страниcите на овој готваcх ќе најдете вкусни појадоcи за секое семејство, богати десерти што ги одбележуваат сите родендени, празниcи и слави, јадења за заедниcхките неделни руcхеcи, зимниcи и разни прилози што се неизоставен дел од македонската кујна... Готваcхот „Најдоброто од македонската кујна“ содржи 125 едноставни и вкусни реcепти од македонската традиcија што многу лесно ќе се вклопат и во денешниот брз наcхин на живеење. Во следните страниcи ви го претставувам старомодното готвење што конеcхно доби свое модерно освежување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Готвачи
Автор Давор Панчевски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници272

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Frank Flannery
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Paul Kahan
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Carolyn Robb
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Hubbell
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Johana Amsilli
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Liora Bels
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sara Lewis
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB