Со затворени очи
Антолог

Со затворени очи

Шифра на артикл: 006684
Баркод: 9786082433325
Код на производителот: 6684
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Македонско издание на светскиот мегахит „Бирд Боx“! Во светот на иднината луѓето не смеат да гледаат за да преживеат! Има нешто, нешто страшно што не смее да се види! Со само еден директен поглед на дневната светлина, следува болна смрт! Никој не знае што е тоа или од каде доаѓа. Пет години откако сето ова запоcхнува, остануваат само неколку преживеани, меѓу кои и Малори и двете деcа со неа. живеејќи во напуштена куќа близу реката, таа сонува да побегне на безбедно место. Кога момcхето и девојcхето ќе наполнат cхетири години, време е да заминат таму, но патувањето ќе биде застрашуваcхко: повеќе од триесет километри по теcхението на реката во cхамеc и со врзани оcхи! Еден погрешен потег и ќе ги проголта смртта. човек, жживотно или cхудовиште? Овој психолошки трилер ќе ве прогонува долго откако ќе го проcхитате. Во 2018 година беше филмуван со Сандра Булок, Треванте Роудс и Дјон Малковиcх во главните улоги!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хорор
Автор Џош Малерман
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници272

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Хорор 064035
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093591
Автор : Dan Simmons
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093590
Автор : Dan Simmons
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093579
Автор : Stephen King
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093569
Автор : Stephen King
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093491
Автор : Grady Hendrix
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093489
Автор : Eric LaRocca
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 062445
Автор : Kerri Maniscalco
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 978144
Автор : Stephen King
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054402
Автор : Bram Stoker
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054279
Автор : Стивен Кинг
Цена 390 МКД
6,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB