Егзорцист
Ѓурѓа

Егзорцист

Шифра на артикл: 094174
ISBN: 9786082012421
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
]Девојчето Реган Мак-Нил од Џорџтаун се разболува на мистериозен начин. Како да е опседнато од зол дух. По низа медицински и психолошки прегледи, неговата мајка, актерката Крис Мак-Нил, бара помош од отецот Дејмиен Карас. По неколку средби со Реган, тој му се обраќа на локалниот бискуп, барајќи дозвола за извршување егзорцизам...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хорор
Автор Вилијам Питер Блати
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2014
Број на страници288
Димензија12x19cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Хорор 093748
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093591
Автор : Dan Simmons
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093590
Автор : Dan Simmons
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093579
Автор : Stephen King
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093569
Автор : Stephen King
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093491
Автор : Grady Hendrix
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093489
Автор : Eric LaRocca
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 062445
Автор : Kerri Maniscalco
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 978144
Автор : Stephen King
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054402
Автор : Bram Stoker
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054279
Автор : Стивен Кинг
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 052282
Автор : Gabriel Bergmoser
699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB