Катализатор 33
Или-Или

Катализатор 33

Шифра на артикл: 005574
Баркод: 9786084525257
Код на производителот: 5574
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
И повеќе немам тело, затоа ова е еликсирот на жживотот, фонтаната на младоста, затоа што не можам да умрам - никогаш! И во вториот свој роман, Јорданова на моменти брилјира при доловувањето на недопирлживото, недофатното, она што е околу нас, но cхесто пати не можеме да го појмиме како што треба. Проверете зошто Катализатор 33 е најсимнуваниот и најcхитаниот роман на Амазон од македонски автор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Ирена Јорданова
Издавач Или-Или
Јазик Македонски
Година на објавување2010
Број на страници103

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB