Помеѓу
Или-Или

Помеѓу

Шифра на артикл: 005575
Баркод: 9789989275326
Код на производителот: 5575
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дебитантскиот роман на новото име на македонската книжевна сcена, Ирена Јорданова, воодушеви многумина кои не веруваа дека еден поcхетник во литературата може да пишува како било кој современ европски автор во моментот. Скопскиот љубовен триаголник е приказна која за еден глас не ја освои престижната награда Роман на годината на Утрински весник, но тоа не ја обешрабри Јорданова да продолжи да го работи она што најдобро го знае - да пишува прекрасно сурови наши приказни.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Ирена Јорданова
Издавач Или-Или
Јазик Македонски
Година на објавување2008
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB