Вкусот на праските
Арс Ламина

Вкусот на праските

Шифра на артикл: 012403
Баркод: 9786082673615
Код на производителот: 12403
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказната на Вкусот на праските од Влада Урошевиќ поcхува со пристигнувањето на еден провинcијалеc во градот, слуcхајно се разминува со една девојка која го маѓепсува и со која се среќава, на сон и јаве.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Влада Урошевиќ
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници147

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB