Каламбури
Арс Ламина

Каламбури

Шифра на артикл: 063280
Баркод: 9786082676685
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Томе Сиљаноски возбудливо нервира со својот стил и начин на раскажување. Читателот никогаш не е сигурен што го очекува во следната реченица. А тоа го тера да голта ред по ред. Со спортски речник кажано, овие кратки раскази се како совршен возбудлив натпревар одигран на непознат терен.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Tоме Сиљаноски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници67
Димензија20 x 11,9 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB