Мисија 2: Во потрага по тајната

Мисија 2: Во потрага по тајната

Шифра на артикл: 094169
ISBN: 9786082012865
Автор: Миле Костов
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Текстот на пророштвото се обновува. Планетата е соочена со нова криза. Таинствена исламистичка организација се стреми кон светска доминација и уништување на корумпираното западно општество. Судбината е безмилосна кон двајца млади што се сакаат, наоѓајќи се во средиштето на војната меѓу цивилизациите и подемот на првата религија со жив Бог. Ќе го најдат ли решението во древните списи, кое ќе го спречи ослободувањето на прастар ентитет кој владеел со овој дел од универзумот? Како да се одбере точниот податок од морето измами со цел да нѐ држат под контрола и во незнаење? Ќе се спречи ли крајот на светот? И ќе опстои ли љубовта наспроти сите предизвици?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Миле Костов
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2015
Број на страници208
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB