Моќта на личноста : вистинско ментално освежување

Моќта на личноста : вистинско ментално освежување

Шифра на артикл: 094216
ISBN: 9786082014395
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваa инспиративна книга ќе ви помогне да се ослободите од несигурноста во себе и ќе ви покаже како да ги користите вашите ментални способности. Колку е поголема вашата самопочит, толку поголема ќе биде вашата привлечност. Бидете задоволни со самите себе. Тоа е единствениот начин да стекнете оригиналност, привлечност и зрелост на умот. Отсуството на љубезност го попречува патот до успехот. Учтивоста е најевтиниот, а сепак, најчесто и најдобриот капитал во светот. Грубите, прости манири или остриот јазик ја затвораат секоја можност за напредок. Манирите го одредуваат човекот!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Орисон Свет Марден
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници116
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB