Надмини се себеси

Надмини се себеси

Шифра на артикл: 094239
ISBN: 9786082014777
Автор: Џејмс Ален
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со мислите патувате, љубите и привлекувате. И можете да смените сè околу вас! Само оној кој будно ги чува портите на својот ум од влез на грешни мисли и се концентрира себеси на убави мисли, чисти и силни, кога ќе дојде сезоната на нивното созревање ќе може да ги покаже плодовите на нежни и добри дела, и ниту едно искушение не ќе го затекне неподготвен и невооружен. Не можете да го избегнете исходот од своите мисли, но можете да издржите и да верувате. Човекот мисли и неговиот живот се случува! Уште една инспиративна книга од авторот на бестселерот Какви што ти се мислите, таков ти е животот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Џејмс Ален
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници116
Димензија12x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB