Првородениот
Магор

Првородениот

Шифра на артикл: 003984
ISBN: 9786082230399
Код на производителот: 3984
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Првородениот е вториот дел од трилогијата Наследство, херојската фантазија на Паолини во која дефилираат низа фантастични суштества и чудовишта. Се чита во еден здив, пред сè поради умешноста на авторот да создава напнати сцени, драматични ситуации и впечатливи ликови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и Фантазија за млади
Автор Кристофер Паолини
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници605

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB