2008,21sm,meka

2008,21sm,meka

Шифра на артикл: 008227
Баркод: 9789989183300
Код на производителот: 8227
Автор: Klod Stajner
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга која покажува дека е можно да се биде моќен без да се злоупотребува моќта, без да се биде лаком за моќч да се биде среќен и полн со жживот, а во исто време cхесен, полн со обџири и подготвен за соработка со другите. Алтернативата која ја нуди оваа книга е „другата страна на моќта“ – нашата лиcхна моќ, онаа позитивната која не се злоупотребува – за да го постигнеме она што го сакаме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Klod Stajner
Број на страници213

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Jonathan E. Hillman
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Runciman
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : H G Wells
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Weiwei Zhang
Цена 2.999 МКД
48,53 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert M. Gates
Цена 1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Julian E. Zelizer
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Max Egremont
Цена 1.899 МКД
30,73 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : John Dickerson
Цена 1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : George Packer
Цена 1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joshua Yaffa
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB