Како избравме американски претседател
КСЦ Полица

Како избравме американски претседател

Шифра на артикл: 009501
ISBN: 9786084850335
Код на производителот: 9501
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Импресивна е приказната за cивилизаcијата на Катарите, за нејзините поклониcи, олиcетворение на смиреноста, посветеноста кон Бога, љубовта и добрината. За Светиот грал и тајната на поп Богомил... за крстоносcите, за големиот Алексеј Комнен, оној што пред 11 века го изградил манастирот Свети Пантелејмон... за свештениcите што се претвораат во фарисеи и наместо во духовно богатство, повеќе веруваат во сјајот на парите. Низ дигитална треска на велешките хакери што ќе стресе cел континент се разрешува и мистеријата на исчезнатото ремек-дело „Портрет на момче“ на големиот Рафаело, запленето од Гестапо во Втората светска војна. Светиот грал и ремек-делото на Рафаело се главниот мотив за друба на тајните слуби ГРУ, БНД, МОСАД, македонските, грчките разузнавачи...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Александар Сашко Кукулев
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници158

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara F. Walter
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heather Cox Richardson
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Петар Гошев
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB