Епидемија на лагата
Слово

Епидемија на лагата

Шифра на артикл: 063060
ISBN: 9786084656906
Автор: Петар Гошев
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Епидемија на лагата е збирка статии, анализи, колумни и обраќања на Петар Гошев пишувани во временскиот период од 2011 до 2023 година, кои ги тематизираат општествено-економската и политичката состојба во Македонија и бившата СФРЈ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Петар Гошев
Издавач Слово
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници328

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Carl E. Schorske
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Scott Galloway
1.099 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB