Неспокоен национализам
Култура

Неспокоен национализам

Шифра на артикл: 001420
ISBN: 9789989328510
Код на производителот: 1420
Достапно веднаш
0 МКД
800 МКД
800 МКД
12,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Конструктот на македонскиот национализам, кој авторот го нарекува неспокоен, ќе биде развиван или, подобро, деконструиран, од неговата современост, од розата на неговите показни епифеномени, кон неговите корени и причини, наназад, во флеш бекови, од формите во кои се покажува кон причините зошто се формирал онаков каков што е.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Љубомир Фрчковски
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници394

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara F. Walter
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heather Cox Richardson
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Петар Гошев
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB