2008,21sm,meka

2008,21sm,meka

Шифра на артикл: 008227
ISBN: 9789989183300
Код на производителот: 8227
Автор: Klod Stajner
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга која покажува дека е можно да се биде моќен без да се злоупотребува моќта, без да се биде лаком за моќч да се биде среќен и полн со жживот, а во исто време cхесен, полн со обџири и подготвен за соработка со другите. Алтернативата која ја нуди оваа книга е „другата страна на моќта“ – нашата лиcхна моќ, онаа позитивната која не се злоупотребува – за да го постигнеме она што го сакаме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Политика
Автор Klod Stajner
Број на страници213

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Barbara F. Walter
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heather Cox Richardson
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Петар Гошев
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB