Нов човечки импулс за социјални односи и културен развој
ПНВ Публикации

Нов човечки импулс за социјални односи и културен развој

Шифра на артикл: 009725
ISBN: 9786082650098
Код на производителот: 9725
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој широк и целосен мултидисциплинарен труд за општествените односи и човечките групи ги опфаќа истраувањата и внимателната работа на групата ЛИ:ЕН РАЗВОЈ, чиишто членови, што ѝ припаѓаат на универзитетската средина на Шпанија, на Италија и на Латинска Америка, ни нудат разновиден и детален пристап, благодарение на сплотени сили со цели насочени кон развојот и културата, при што посветуваат особено внимание кон оформувањето на личноста, претставувајќи го тоа на информативен и на забавен начин, но истовремено и со сериозен и академски пристап. Нашата група истраувачи, што работи заедно и бара единствен пристап, ги претставува идеалите и нормите на однесување што им соодветствуваат на следните компоненти: професионалност, портвуваност, труд и посветеност, со способноста да набљудува стручно и со ветувањето да не им се подлегне на потешкотиите. Истражувачите се секогаш способни да понудат најплодни трудови во нивната широка научна активност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Популарна наука
Автор Мигел Пабло Санчо Гомес
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Dr Becky Smethurst
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Andreas Karelas
999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB