Петминутна терапија
Арс Ламина

Петминутна терапија

Шифра на артикл: 059938
ISBN: 9786082676425
Автор : Сара Крозби
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Петминутна терапија лесно и едноставно помага во процесот да се биде најдобра верзија од себеси.Вклучувајќи ги поглавјата приврзаност,граници, разговор со себеси, тригери, оваа книга ке ти помогне да ги најдеш долгопосакуваната среќа, самодоверба и смиреност во себе и во твоите односи со другите луѓе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Сара Крозби
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници261
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Herta Muller
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
750 МКД
12,14 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Kristel Petitkolen
430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB