Патот на душите
Топер

Патот на душите

Шифра на артикл: 005464
ISBN: 9786082085807
Код на производителот: 5464
Автор: Мајкл Њутн
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Се плашите ли од смртта? Се прашувате ли што ќе се слуcхи со вас кога ќе умрете? Дали е можно да имате душа која дошла од некаде и која ќе се врати таму штом ќе ви умре телото, или тоа е самозалажување поттикнато од стравот? Оваа книга е еден вид дневник за духовниот свет. Ни нуди низа стории, вистински случаи, кои разоткриваат во најголеми детали што се слуcхува со нас штом ќе заврши нашиот жживот на Земјата. ќе бидете одведени зад духовниот тунел и ќе влезете во самиот духовен свет за да дознаете што се слуcхува со душите пред конеcхно да се вратат на Земјата во друг жживот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Мајкл Њутн
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници309

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB