Како да се биде секогаш среќен
Мартина

Како да се биде секогаш среќен

Шифра на артикл: 008104
ISBN: 9789989901577
Код на производителот: 8104
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вистинската среќа не е ’невозможен сон’. Веќе денес можете да ја почувствувате среќата која проникнува во сиот ваш живот. Јогананда ги споделува со Вас вистините кои го овозможуваат тоа. „Ако сте ја загубиле надежта дека некогаш ќе бидете среќни, орасположете се. Никогаш не губете ја надежта. Вашата душа, која е одраз на вечно радосниот Дух, е среќа сама по себе. Отворете ги портите на смиреноста и во себе ќе го откриете блескавото сонце на радоста“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Парамханса Јогананда
Издавач Мартина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници136

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB