Звук и слух
Арс Ламина

Звук и слух

Шифра на артикл: 002012
Баркод: 9786082298702
Код на производителот: 2012
Достапно веднаш
0 МКД
90 МКД
90 МКД
1,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Звук и слух е една од тематските читанки предвидени како дополнителен прирачен материјал за наставата по природни науки за 1 одделение. читанката се базира врз делови од темата „Звук“ што е дел од учебникот за прво одделение, адаптиран според наставната програма на Меѓународниот центар за испити на Кембридј (Цамбридге Интернатионал Еxаминатионс).
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прво одделение
Автор Џон Стрингер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници10

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 210 МКД
3,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 90 МКД
1,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 90 МКД
1,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 90 МКД
1,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 90 МКД
1,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB