Животот те сака! : седум духовни вежби
Издавачки центар ТРИ

Животот те сака! : седум духовни вежби

Шифра на артикл: 006255
Баркод: 9786082306025
Код на производителот: 6255
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Една од омилените афирмаcии на Лујза гласи жживотот те сака! Таа ги симболизираат нејзиниот жживот и работата. Лујза Хеј и Роберт Холден заедно откриваат што навистина знаcхат зборовите жживотот те сака. Смислата на оваа афирмаcија ознаcхува дека дека жживотот не ви се слуcхува туку постои заради вас. Во низата искрени разговори соговорниcите допираат длабоко во cховековото битие во моќта на лјубовта наклонетата природа на реалноста пријателски настроениот универзум. Книгата жживотот те сака! се состои од инспиративни приказни, корисни методи, молитви и вежби. Таа претставува практиcхна филозофија што се заснова врз седум едноставни и ефикасни духовни вежби за самоисcелување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Лујза Хеј, Роберт Холден
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници187

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Степен Ред
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 150 МКД
2,43 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
Цена 370 МКД
5,99 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB