Јас и ти
Сакам Книги

Јас и ти

Шифра на артикл: 002518
ISBN: 9786084741015
Код на производителот: 2518
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За лјубов и брак треба двајца… Една грешка, еден катастрофален развод може да те натера никогаш повеќе да не веруваш во брак и вистинска лјубов. Харпер Дјејмс има работа во која е страшно добра, куќа на плажа која ја обожава и тип кој го посакува скоро секоја жена во градот. Да, добро, фатално скршеното срце ја прави ладна, крута и затворена, но вака барем никој не може да ја повреди. Таа сега знае дека бракот не се гради со лјубов, туку со партнерство и разбирање, па не ѝ треба филмска лјубов за да направи совршен план за жживотот. И нејзиниот план звучи солидно… сè додека нејзината полу сестра не ѝ соопштува дека ќе се мажи за братот на нејзиниот бивши маж. После толку долги безбедни години, Харпер на свадбата треба да го види човекот чија сама појава ѝ го превртува светот наопаку. Ник Ловери е маж кој многу добро знае како да ги добие и задржи работите што ги сака во жживотот. Освен една.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Кристан Хигинс
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници360

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB