Емаус
Антолог

Емаус

Шифра на артикл: 002527
ISBN: 9786084507802
Код на производителот: 2527
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Опис Дополнителни информации Коментари Романите на италијанскиот писател Алесандро Барико се омилени во цел свет и во Македонија. Авторот на Свила, Новеченто, Океан море, Пијанистот се појавува со новакнигашто ја открива сета волшебност на италијанската харизматичност. Тие се четворица другари, таа, Андреа, една и единствена. Тие се членови на бенд, таа е прекрасна танчарка. Тие се мирни, таа бесна. Тие се уште тинејдјери, таа е многу позрела од своите врсници. Сè што им е забрането, таа си го дозволува.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Алесандро Барико
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници144

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB