Рецепт за осамени срца
Бата Прес

Рецепт за осамени срца

Шифра на артикл: 003515
ISBN: 9786082530055
Код на производителот: 3515
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ТРИ ВОЛшЕБНИ ГРАДОВИ... ПАРИЗ, ИСТАНБУЛ И њУЈОРК ПОМЕшАНО СО СОСТОЈКИ И РЕЦЕПТИ НА ВКУСНА ХРАНА КОЈА СЛУжИ КАКО ЛЕК ЗА ГОРКИТЕ РАЗОчАРУВАњА. ТРИ РАЗЛИчНИ СУДБИНИ, ХРАБРО СЕ СООчУВААТ СО ЛјУБОВТА, ОСАМЕНОСТА И СЕМЕЈНИТЕ ПРОБЛЕМИ. Париз Марк е човек што не знае ни јајце да свари. По смртта на сопругата, целосно се посветува на специјалитетите од француската кујна и успева толку совршено да приготви гала вечера, што почнува да се чувствува енергијата на Клара. Марк почнува да ја живее својата втора младост, запознавајќи ја Сабина. Истанбул Ојку живее во Париз и таму ја пронаоѓа својата лјубов. Нејзината мајка Ферда, која живее во Истанбул размислува дали зетот ќе дојде со гондола да ја запроси Ојку. Ферда има мачна семејна судбина со нејзината мајка на која постојано и се преплетуваат сонот и јавето, сеќавањата и стварноста. њујорк Лилија се буди едно утро и открива дека четириесетте години поминати со нејзиниот, сега шлогиран маж, ги изеле
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Асли Е. Перкер
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници271

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Заштеда 25%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.16 MB